ПРОБЛЕМИ В РАБОТАТА И НАЧИН ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ!

[   Facebook коментара ]

Гранична полиция ...

ПРОБЛЕМИ В РАБОТАТА И НАЧИН ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ!

Мнениеот leonardo

Колеги,приканвам ви да споделите проблеми в работата ви свързани с организацията, осигуряване на необходимите консумативи, както и предложения за решаването им.
Сигнатура:
АЗ ВЯРВАМ,ЧЕ НИЕ МОЖЕМ !
Лукан Великов Лазарски член на СФСМВР
СД № 002 при 01 РУП гр.Плевен

[+/-] Авторски права за това мнение
Аватар
leonardo
СФСМВР ВИП
СФСМВР ВИП
Влез в чата на СФСМВР

Re: ПРОБЛЕМИ В РАБОТАТА И НАЧИН ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ!

Мнениеот arcus

Как да предложа нещо за решаване след като то няма решение. Пети мсец не се отпускат никакви средства за консумативи и ремонти. Финансов план има само на хартия, а всички си копува ме заедно хартия, глави за принтери авточасти даже си плащаме годишните прегледите на служебните автомобили.
Сигнатура:
Марк Твен е казал: "Ако казваш истината, никога не ти се налага да помниш нищо."

Аватар
arcus
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот GENTATSO

Има решение, спрете да го правите . Не сте длъжни да давате пари от джобовете си които и без това са изтъняли за да вършите това дето трябва да свърши държавата . :confused:
Сигнатура:
ЕВГЕНИ КРУМОВ СФСМВР

Аватар
GENTATSO
УС & КК
УС & КК
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот 4x4

Колега за къде става въпрос?
Мисля, че има начин, но все пак трябва да ни сизирате. И при мен нямаше гориво за СА и пълнехме нашите автомобили за служба, но след сигнал до инспектората вече второ тримисечие се къпем в гориво и не слизаме от чистоновите 4 роувъра.

Аватар
4x4
УС & КК
УС & КК
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот mimo72

Колеги член съм на КУТ от страна на СФС и при подадено предложение до председателя на комитета да бъдат отпуснати предпазни ръкавици и облекло ми се изсмяха в очите. Попитаха ме колко често ми трябват? Отговорих, че това независи от мен , а от случаите на по които се работи със задържани. Вземането на отпечатъци и цялата процедура по полицейската регистрация е свързана с непосредствен контакт със задържания. Последния случай, по който работих на лицето ръцете му бяха целите в екземи и рани. :confused: Стига вече сме си купували предпазните средства, нека и държавата да помисли за нас.

Аватар
mimo72
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот GENTATSO

Колега редно е да напишеш тук имената на тези олигофрени дето са ти се изсмяли , вероятно те никога не са имали досег с такива лица , за някои е ежедневие така че , решението на проблема е поставянето му преди да има последствия, не се притеснявай и продължавай да искаш , а имената трябва да стигнат там където ще има ефект ....така че не ги жалете тези същите ще ви отрежат главата в първия удобен момент . :confused:

Аватар
GENTATSO
УС & КК
УС & КК
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот mimo72

Това за главата е абсолютно вярно, защото до момента го изпитвам на гърба си. Що се отнася до имената мисля , чи не са толкова важни, колкото тяхното нежелание да дадат ход на проблема нагоре. :nono: :thinking:

Аватар
mimo72
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот 4x4

Виждам, че тук никой не пише а това означава, че нямат проблеми граничарите.

Аватар
4x4
УС & КК
УС & КК
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот mimo72

КОЛЕГИ МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!!
Колега от групата го командироват за 6м. на ГКПП , след като изтече този срок без да ме уведомят началниците изготвят предложение до ГДГП да бъде командирован за още 6м. Аз си направих труда да изчисля за първо и второ тримесечие изработените часове на колегите който по щат са на ГПУ и се оказа, че 3-ма от тях са на минус часове, като по щат са 4-ма кат "Д" + 1 кат "Г" който не влиза в графиците. Има ли смисъл да бъде командирован човек допълнително, след като имат колегите "-" часове, а и инспектора може да влезе в смените? До сега директора не разрешаваше той да влиза в смените, защото бил мултипликатор и основен обучител по направлението. ДАЙТЕ СЪВЕТ!!!!!! :handshak: :supplication: :thinking:

Аватар
mimo72
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот mimo72

Никой ли не чете в тази тема? :surprise: Добрев сигурно е прав , че проблими при граничарите няма. :confused:

Аватар
mimo72
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот граничаря

ми то има ама :lipssealed:

Аватар
граничаря
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот maljk

Много страх ...... :lipssealed: Само равнис,мирно.

Аватар
maljk
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот граничаря

всички са военни кашони за това работата зацикля в гранична :thinking:

Аватар
граничаря
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Facebook коментари

Следваща

Назад към Гранична полиция