очакваме вашите предложения за сайта и форума

[   Facebook коментара ]

Техническа поддръжка на форума ... кое как да използваме ...

доволни ли сте от организацията на форума

да
7
50%
не
2
14%
има какво да се желае
5
36%

Общо гласове : 14

очакваме вашите предложения за сайта и форума

Мнениеот sfsmvr

Ако имате някакви предложения, направете го в тази тема, след което ще бъде обсъдено с УС

[+/-] Авторски права за това мнение
Аватар
sfsmvr
SFSMVR Admin
SFSMVR Admin
Влез в чата на СФСМВР

Re: очакваме вашите предложения за сайта и форума

Мнениеот leonardo

Очакваме вашите идеи и предложения. :speachle:
Сигнатура:
АЗ ВЯРВАМ,ЧЕ НИЕ МОЖЕМ !
Лукан Великов Лазарски член на СФСМВР
СД № 002 при 01 РУП гр.Плевен

Аватар
leonardo
СФСМВР ВИП
СФСМВР ВИП
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот koyota

Аватар
koyota
Сержант
Сержант
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот koyota

какви предложения като е умрял :cry: Вече нищо не се качва в тоя форум :aplaus:

Аватар
koyota
Сержант
Сержант
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот Ekspert

За да има развитие форума трябва да бъде интересен тези които ще го посещават, предполагам че трябва да се разискват проблеми и решенията им по места, да се изнасят данни за конкретни проблеми и начините им на решаване или как са решени или нерешени, новините и без това си ги четем не е нужно и тук да ги коментираме. Нов съм но не видях да има подфоруми за областните градове, все пак полиция има не само в София, а проблемите на всички са еднакви, всички са демотивирани от лоша организация, лошо не/заплащане на извънреден труд ( по често не се заплаща освен ако не си от началниците). Не съм търсил и не знам има ли някъде във форума списък на синдикалисти по градове, или са само в София. Ако имам проблем в Исперих, би трябвало да има към кого от Исперих да се обърна за помощ или съвет. Самата идея за форум на синдиката е много добра и е направена перфектно, остава само да си направим форума и интересен за нас.

Ekspert
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Мнениеот Ekspert

Напоследък се увеличават случаите на насилие над полицаи, да обаче само се споменава че "СФСМВР използва случая, за да напомни за пореден път, че една от точките, по които води преговори с МВР касае именно дефиницията на понятието "физическа неприкосновеност" и налагането на санкции за нейното нарушаване." А нима и сега полицаят не е защитен от закона за неприкосновенност по време на служба ? И абсурда: Образувано е наказателно производство по НК за оказване на съпротива срещу орган на властта, изпълняващ задължения по опазване на обществения ред. Защо САМО това??? Ами нормално е престъпник да окаже съпротива, но има и наранявания на колегите, нима в закона нищо по въпроса не е споменато? и защо няма намеса от синдиката в техния случай, или ако има никой не се е похвалил. Е може някой да каже че въпросните полицаи не са членове на синдиката и един вид да се оправят сами, но ако получат помощ от синдиката без да са искали такава, те и още много ще имат стимул да се включат в редиците му. Може да съм обидил някого, за което се извинявам.

Ekspert
Младши
Младши
Влез в чата на СФСМВР

Facebook коментари

Назад към Новости & Препоръки & Съобщения